Orientacija GZ Šmartno 2014

26.04.2014
Vintarjevec

Tokrat smo se zaradi vseh aktivnosti, ki jih ima društvo v tem času, že kar nekaj tednov prej dobili na pripravah. Po pripravah smo dočakali 26. april, ko je bilo potrebno pokazati, kaj smo se naučili. Kot je že v navadi na orientacijah, nam vreme ni bilo naklonjeno. Vsaj prve jutranje kaplje so nakazovale na to, a je bilo v nadaljevanju vreme le prizanesljivo do nas, tako da smo končali naloge v večini suhi. Po trdem boju v naravi in iskanju kontrolnih točk smo dosegli naslednje rezultate:
pionirke 1. mesto,
pionirji 1. mesto,
mladinke 1. mesto,
mladinci 4. mesto.

Sodelovala pa je tudi ekipa pionirk, ki pa je tekmovala izven konkurence. Ena izmed članic ekipe je namreč odpovedala nastop zaradi družinskih zadev, zato smo v ekipo v zadnjem trenutku uvrstili eno izmed mladink, da je ekipa sploh lahko nastopila.